یکی از متداول ترین کارهایی که در نگهداری صحیح از پکیج دیواری اهمیت دارد رسوب گیری مداوم آن است. رسوب گیری پکیج دیواری همواره باید توسط متخصص انجام شود، علت این کار آشنایی کامل و تکمیل کار به صورت حرفه ای است که باید با دقت کافی صورت گیرد.

یکی از دلایل نشست و ایجاد رسوب سختی آب است که به واسطه آب شهری ایجاد می شود. این مورد در رادیاتور های نامرغوب بیشتر جلوه داشته و در مدت زمان کوتاه تری نیاز به رفع این مشکل احساس می شود. باید در نظر داشته باشید که استفاده از مواد مناسب هر پکیج و رادیاتور از اصول کار است که تخلیه رسوب آب در مبدل های حرارتی توسط تیم ما با بهره گرفتن از مواد استاندارد صورت می گیرد.

در صورت رسوب گیری پکیج در بازه زمانی مناسب از خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

رسوب گیری پکیج دیواری و رادیاتور

نشانه های وجود رسوب در پکیج دیواری

همانطور که بیان کردیم سختی آب و جنس نامرغوب برخی رادیاتورها از دلایل اصلی و مهم ایجاد رسوب در این سیستم های حرارتی است. نشانه‌هایی که می‌تواند به کاربر کمک کند تا احتمال وجود رسوب را به راحتی حدس بزند و برای رفع آن اقدام نماید.

این موارد می‌تواند مواردی مانند کم شدن فشار آب باشد. وجود رسوب باعث می‌شود که میزان آبی از لوله ها عبور می‌کند کاهش یابد، این امر در هنگام استحمام یا شستشوی ظروف به خوبی قابل لمس و مشاهده است.

رسوب گیری پکیج دیواری و رادیاتور

در صورت رسوب گیری به موقع پکیج در هزینه های رفع آن صرفه جویی کنید.

 

سرد و گرم شدن مداوم آب نیز از دیگر نشانه‌های وجود رسوب در پکیج است. وجود رسوب نمی گذارد که پکیج به خوبی روند گرم کردن آب را انجام دهد و دمای نامطلوب حاصل این اتفاق است. با بررسی و رسیدگی سریع می توانید از وارد شدن آسیب جدی به دستگاه جلوگیری کنید و عمر مفید آن را افزایش دهید.

  • وجود صدا در پکیج در حین کار
  • دمای نامطلوب آب
  • سرد و گرم شدن آب
  • کاهش فشار آب

رسوب گیری پکیج دیواری و رادیاتور

استفاده از مواد استاندارد و متناسب هر برند از نکات مهم در رسوب گیری است که توسط کارشناسان فنی این مجموعه به خوبی رعایت می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *