جرم گیری پکیج ایران رادیاتور

هر وسیله ای که در آن آب جریان داشته باشد در محفظه های آن به صورت کاملاً طبیعی انباشت آب جمع می‌ شود که باعث گرفتگی و کند شدن مسیر آب خواهد شد. این اتفاق در کتری ها به وفور قابل رویت و لمس است. در لوله ها نیز وضعیت به همین شکل است. پکیج نیز به عنوان دستگاهی که اصل کار آن با آب است، قطعا دچار این اتفاق می شود. پس جرم گیری پکیج ایران رادیاتور نیازی مبرم و اساسی برای رفع این معضل است.

جرم گیری پکیج ایران رادیاتور

چه زمانی جرم گیری پکیج ایران رادیاتور نیاز است؟

ما برای شناسایی این حالت بر اساس تجربه ۷ دلیل را از جمله دلایل اصلی گرفتگی لوله ها می دانیم. املاح بالای آب در تمام نقاط شهر تهران باعث شده تا مدت زمان نشست املاح در لوله ها به مرور زمان کوتاه تر شود، اما برای رسوب زدایی پکیج دلایل به شرح زیر است و هر زمان که با این مشکلات مواجه شدید، بدانید که رسوب در لوله ها جمع شده است و زمان جرم گیری فرا رسیده.

  • در فصل سرما رادیاتورها به خوبی گرما ندارند
  • صدای تق تق از پکیج در هنگام کار شنیده می شود
  • گیج فشار، فشار بالا را نمایش می دهد
  • مدت زمان گرم شدن آب طولانی تر شده است
  • گرمای آب آن چنان مثل قبل مطلوب نیست
  • در آشپزخانه، حمام و یا روشویی ها فشار آبگرم قابل قبول نیست
  • چراغ ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور چشمک زن شده است

در صورت مشاهده هر یک از موارد گفته شده به قطع و یقین در لوله ها املاح آب جمع شده است و این موضوع باعث شده تا دستگاه نتواند به خوبی کار کند و همین عامل باعث افزایش فشار گشته و پکیج برای کاهش فشار تلاش می کند، اما به دلیل نقص در سیستم ارسال و یا دریافت آب این کار ممکن نیست و در هر لحظه امکان آسیب دیدگی شدید دستگاه بیشتر می شود.

جرم گیری پکیج ایران رادیاتور

رسوب زدایی پکیج را جدی بگیرید

از متداول ‌ترین معضلاتی که در مدت استفاده از پکیج با آن روبرو هستید و دست و پنجه نرم می‌کنید، نشت آب در لوله ها است. رسوب زدایی یا جرم گیری از جمله اقداماتی است که حتماً باید انجام شود. افزایش حجم رسوب در لوله ها و عدم توجه به آن باعث خسارت جبران ناپذیر می شود، زیرا این بی ‌توجهی موجب آسیب دیدن دستگاه خواهد شد، پس بهترین و پیشگیرانه ترین حالت همین رسوب زدایی است.

گروه ایران رادیات سرویس آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه سیستم های گرمایشی در تهران

سرویس دوره پکیج ایران رادیاتور راه حلی عملی

پکیج نیز مانند هر دستگاه و وسیله دیگری نیازمند نگهداری و مراقبت صحیح است. همانطور که همواره مراقب هستید تا آسیبی به موبایل، تلویزیون و دیگر وسایل شما نرسد، در مورد پکیج هم باید هم اینگونه رفتار کنید. این دستگاه با سه انرژی مختلف آب و برق و گاز کار می کند. پس کاملاً طبیعی است که در صورت ایراد در دریافت هر کدام از انرژی ها عملکرد کل مجموعه با مشکل مواجه خواهد شد.

افزایش بازدهی و راندمان پکیج ایران رادیاتور با سرویس دوره ای تماس با ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸

جرم گیری پکیج ایران رادیاتور

سرویس کامل پکیج

در این نوع سرویس دهی کارشناس اعزامی تمامی قطعات دستگاه را مورد بررسی قرار می ‌دهد و در صورت وجود هرگونه خطا و ایراد موظف است پس از اعلام به کارفرما و ارائه توضیحات لازم در صورت تایید آن ایراد را رفع کند. تعمیر در محل و یا تعویض قطعات تصمیمی است که کارفرما در نهایت دستور آن را صادر می کند. هرچند که تعمیر قطعه با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه بالای قطعات، قطعاً به صرفه تر خواهد بود.

سرویس دوره ای پکیج

همانطور که از نام این سرویس ‌دهی مشخص است، کارشناس به صورت دوره های منظم دستگاه را بررسی و کنترل می کند. در این حالت عملکرد کلی دستگاه و قطعات مهم، بررسی می‌ شود. با توجه به کوتاه بودن فواصل بین هر بازدید به طور مثال هر سه ماه می توان از هرگونه خطا جلوگیری کرد و یا با کمترین هزینه آن را برطرف نمود.

بهترین زمان برای جرم گیری پکیج

قبل از شروع فصل سرما و قبل از روشن کردن رادیاتور ها بهترین زمان رسوب زدایی است، زیرا هنوز دستگاه در حالت تابستان است و در صورت وجود املاح و رفع آن فشار زیادی به دستگاه وارد نمی شود. جلوگیری از استهلاک شدید موجب افزایش عمر مفید آن خواهد شد.

رسوب زدایی پکیج پرداخت هزینه ای بیهوده نیست و راهکاری عملی برای افزایش عمر دستگاه است.

جرم گیری پکیج ایران رادیاتور

رسوب زدایی توسط تعمیرکار پکیج یا خودش شخص

اگر دانش کافی و تجهیزات لازم برای جرم گیری را دارید پس قطعاً خودتان یک کارشناس فنی و خبره هستید، اما اگر فقط براساس نوشته ها و مطالب آموزشی نیت این کار را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که دست نگه دارید. آموزش های گام به گام رسوب زدایی پکیج مطالب کاملی نیستند، حداقل در این زمینه زیرا تجربه در این کار حرف اول را می ‌زند و همچنین مواد استفاده شده برای رسوب زدایی نیز بسیار خطرناک هستند.

در صورتی که این کار به صورت کاملا حرفه ای و با دقت انجام نشود ممکن است رسوب به محل دیگری حرکت کند و شما تصور کنید که کار به درستی انجام شده، در صورتی که شما فقط باعث حرکت و جابجایی رسوب از قسمتی از لوله به قسمت دیگری شده اید.

از طرفی این کار با اسید انجام می شود و این محلول بسیار خطرناک است. دقت عمل در این کار و تجربه دو بال مهمی هستند که موجب تضمین سلامت کارشناس، دستگاه و حتی محل اسیدپاشی خواهد بود. بی محابا این کار را صرفاً برای صرفه جویی در هزینه ها انجام ندهید.

برای ثبت درخواست جرم گیری پکیج ایران رادیاتور با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *