رادیاتور و پکیج وسیله گرمایشی هستند که حرارت را از دو راه “تابش” و “جابجایی” از درون خود به محیط بیرون منتقل می کنند. کنترل دما خروجی از رادیاتورها به واسطه دستکاری تنظیمات پکیج مشخص می شود. همچنین به واسطه شیر ترموستاتی که بر روی خود رادیاتور وجود دارد می ‌توان دما را در بازه مورد نظر مشخص نمود. در کنار گرما بخشی رادیاتورها، آب گرم مصرفی نیز در لوله ها توسط این دستگاه تهیه می ‌شود.

پس اهمیت و کارایی پکیج بسیار بالاست.  گروه ایران رادیاتور ارائه دهنده انواع خدمات ایران رادیاتور در تهران از نصب، راه اندازی، تعویض و تعمیر…

خدمات ایران رادیاتور در شرق تهران نارمک پیروزی سیدخندان هفت حوض تهران پارس

۶ نکته در نگهداری و استفاده مناسب از پکیج ایران رادیاتور

باید در نظر داشته باشید که این دستگاه به دو منظور طراحی شده است و در آن واحد می ‌تواند هر دو کار را به خوبی انجام دهد، اما ایجاد برخی تغییرات باعث خرابی روند و پروسه خواهد شد. کم شدن فشار آب، سرد بودن بیش از حد آب، دستکاری پنل بدون دانش فنی و باز کردن رادیاتور ها بدون اقدامات پیش زمینه ای از جمله موارد پرتکرار است که موجب تغییر در کار پکیج خواهد شد.

نداشتن آب گرم کافی و خاموش شدن رادیاتور ها از جمله دستاوردهای این کار است. اما شما باید این ۶ نکته را همواره مد نظر داشته باشید…

  • تنظیم دمای محیط با تغییر تنظیمات داشبورد پکیج باید انجام شود.
  • قبل از مسافرت حتما آب پکیج را تخلیه کرده و بعد دستگاه را خاموش کنید.
  • با توجه به ارور های نمایش داده شده رفع عیب نمایید و تنها شیر پرکن را باز و بسته نکنید.
  • مرتبا شیر پرکن را باز و بسته نکنید، در اکثر موارد راه حل تنظیم فشار دستکاری شیرپرکن پکیج نیست.
  • گاهی به علت تغییرات و دستکاری های مداوم، دستگاه آسیب جدی دیده است. از سرویسکار انتظار معجزه نداشته باشید.
  • قبل از هر اقدامی برای رفع ابتدا باید تمامی عواملی که موجب ایجاد ارور شده است را بررسی کنید. حتی اگر نیاز باشد تا تمامی قطعات بررسی شود باید این کار را انجام داد.

خدمات ایران رادیاتور در شرق تهران نارمک پیروزی سیدخندان هفت حوض تهران پارس

شیر پرکن معجزه گر نیست…

اگر شما متوجه هر ایرادی بر روی پکیج شدید و سپس با باز و بسته کردن شیر پرکن فشار به حد نرمال رسید هرگز تصور نکنید که مشکل به طور کامل حل و برطرف شده است. بلکه ممکن است دستگاه خود را در حالت ریکاوری قرار داده و توانسته برای چند ساعت و یا حتی چند روز خود را به حالت نرمال و طبیعی در بیاورد.

اگر عقربه پکیج ایران رادیاتور بر روی دو یا بیشتر باشد و شما تصمیم به کاهش فشار را داشته باشید این کار به راحتی امکان پذیر است، اما ممکن است دلیل این اتفاق هر چیزی باشد از خرابی یک سنسور کوچک و یا حتی نیم سوز شدن برد پکیج.

همچنین می توانید بخوانید: علت افزایش فشار پکیج ایران رادیاتور چیست؟

تشخیص این موضوع موضوع و شناسایی علت خرابی تماماً بر عهده تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور می باشد. پیشنهاد ما این است که اگر دانش و تخصصی در این حوزه ندارید اصلا دست به آچار نشوید. باز و بسته کردن حتی یک پیچ اشتباه می تواند موجب خرابی عمیق در کل سیستم شود.

گروه ایران رادیات سرویس آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه سیستم های گرمایشی در تهران

خدمات ایران رادیاتور شرق تهران

خدمات ایران رادیاتور شرق تهران

خدمات نصب و راه اندازی و تعمیر و در نهایت تعویض قطعه همگی توسط کارشناسان فنی و خبره گروه ایران رادیاتور انجام می پذیرد. اما همگی آنها داره قاعده و چهارچوب خاص خود هستند. تعمیر قطعه در محل و رفع خرابی آن در برابر دیدگان مشتری در زمانی کوتاه، البته در صورتی قابل اجراست که نیاز به تجهیزات خاص برای تعمیرات نباشد.

در اکثر موارد تعمیر در محل انجام می شود اما گاهی ممکن است رفع آسیب نیازمند شوک باشد که باید با دستگاه خاصی انجام شود که اعزام به تعمیرگاه پیشنهاد می‌ شود و اگر مشتری رضایت داد این کار صورت می گیرد. این اتفاق نادر است و بیشتر برای برد پکیج اتفاق می ‌افتد.

همواره اصل بر تعمیر است مگر شرایطی خاص به وجود آید…

تمایلی به تعویض قطعه نیست تا زمانی که قطعه ارزش تعمیر و استفاده نداشته باشد. گاهی ارزش قطعه بسیار بالاست و هزینه خرید آن گرانتر از تعمیر آن خواهد بود. پس منطق بر تعمیر است اما گاهی برخی مشتریان اصلاً تمایلی به تعمیر ندارد و خرید قطعه و نصب و جایگزینی آن را ترجیح می دهند.

اگر ساکن  تهران هستید و نیازمند خدمات در زمینه سرویس دوره ای پکیج می باشید با شماره ۰۹۱۰۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *