پکیج ایران رادیاتور مدل eco22ff دارای دو مبدل حرارتی و دودکش دوجداره فن دار است. در این مدل، آب گرم مصرفی که در لوله ها جاری می شود و آب گرم رادیاتورها به صورت مجزا در مبدل های مختلف گرم می گردد.

این پکیج نیز به مانند مدل های دیگر در صورت باز شدن شیر آب به صورت خودکار سنسور فشار مشعل را روشن می کند و به محض بسته شدن شیر آب، مشعل خاموش می شود. یکی از اقداماتی که توسط گروه ایران رادیات صورت می پذیرد خدمات پکیج ایران رادیاتور eco22ff در تهران است.

خدمات پکیج ایران رادیاتور eco22ff | نمایندگی شرق تهران

عیب یابی پکیج مدل eco22ff

 

از جمله خدمات پکیج eco22ff عیب یابی آن است. ممکن است به هر دلیلی آب گرم مصرفی که در لوله ها جاری است دیگر دمای مطلوب را نداشته باشد و یا حتی چراغ‌ های روی پنل به صورت چشمک زن در آمده باشند. در صورت بروز هرگونه اشکال در عملکرد دستگاه کارشناسان گروه ایران رادیات سرویس در خدمت شما هستند.

کارشناسان اعزامی ابتدا تمامی قطعات را براساس اولویت بررسی می ‌کنند و سپس پس از دریافت تأییدیه از طرف کارفرما، کار تعمیر و یا تعویض قطعات را آغاز می ‌کنند.

عیب یابی پکیج به معنای بررسی عملکرد هر قطعه و یا سنسور است، البته مهمترین قطعه که در این سیستم ها وجود دارد “برد الکترونیک” می باشد. که در صورت خرابی، کارشناس اعزامی براساس تصمیمات شما کار تعویض و یا تعمیر برد را اجرایی خواهد کرد. این مورد به کمک راهنمایی های کارشناس و تصمیم نهایی شما اجرایی می شود.

 

سرویس دوره پکیج eco22ff

پکیج eco22ff دارای ظرفیت حرارتی ۲۲۰۰۰ وات است که برای فضاهایی که تا ۹۰ متر هستند، به خوبی پاسخگو خواهد بود. از ویژگی‌ های بارز این مدل مصرف کم انرژی و در مقابل راندمان حرارتی بالا است که بیان کننده کیفیت بالای آن است، اما رسیدگی به این دستگاه به علت فعالیت شبانه ‌روزی و همچنین کارکرد با سه مدل انرژی به صورت همزمان توصیه اکید ما است.

وجود آب در لوله ها با سختی بالا، امکان گرفتگی لوله را افزایش می دهد. از طرفی کارکرد گاز باعث می‌ شود تا در صورت نبود اکسیژن، دستگاه به اصطلاح دچار خفگی شود و حتی نوسانات برق می تواند عملکرد سنسور و برد را تحت تاثیر قرار دهد. سرویس دوره ای بهترین راه برای جلوگیری از اتفاقات بیان شده است.

صرفه‌ جویی در هزینه و جلوگیری از وارد شدن آسیب شدید به دستگاه حداقل کاری است که می ‌توان انجام داد.

بررسی دودکش برای عملکرد مناسب یکی دیگر از نمونه کارهایی است که صورت می پذیرد، وظیفه دودکش خارج کردن گاز جمع شده در محفظه احتراق است و اگر به هر دلیلی گاز خارج نشود، آسیب به دیگر قطعات حتمی است و یا حتی اگر پکیج در منزل نصب باشد احتمال بروز خطر و گاز گرفتگی را افزایش می یابد.

خدمات پکیج ایران رادیاتور eco22ff | نمایندگی شرق تهران

برای ثبت درخواست اعزام کارشناس نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ بگیرید.

ارور پکیج eco22ff

پکیج اکو ۲۲ ایران رادیاتور در صورت بروز هرگونه خطایی به کمک چراغ هایی که بر روی پنل دارد، ارور را اعلام می‌ کند و چراغ ها به صورت چشمک زن در خواهند آمد. کد خطا پکیج ایران رادیاتور صفحه ای است که در آن تمامی کدها به همراه معنای آن درج شده است و می ‌توانید علت ارور به وجود آمده را مشاهده کنید و در صفحه اختصاصی هر ارور روش های رفع عیب را مشاهده کنید که البته این کار اگر که تخصص کافی ندارید، این کار توصیه نمی شود.

گروه ایران رادیات سرویس آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه سیستم های گرمایشی در  تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *