رشد جمعیت در شهرهای بزرگ به دلیل مهاجرت از شهرهای کوچک و درخواست کار امری طبیعی است. در این بین مساحت و متراژ خانه ها نیز تحت تاثیر قرار گرفتند و کوچکتر شدند. از مزایای کوچک شدن منازل می‌توان به راحتتر گرم کردن فضا در زمستان و خنک کردن آن در تابستان اشاره کرد. اما سوالی که اهمیت دارد این است که پکیج مناسب برای آپارتمان زیر ۱۰۰ متر چیست؟ چگونه باید آن را انتخاب کرد؟ و چه آیتم هایی را در لیست بررسی نمود؟

پکیج مناسب برای آپارتمان زیر ۱۰۰ متر و یا کدام پکیج مناسب خانه من است؟

کدام پکیج مناسب خانه من است؟

از بین ده‌ها و صدها مدل پکیج موجود کدام را انتخاب کنم، که برای بنا مناسب باشد؟ این سوالیست که روزانه شنیده می شود. برای این کار دو راه ساده داریم که امروز به شما درمیان خواهیم گذاشت با پاسخ به آنها به خوبی می توانید پکیج مورد نظر خود را شناسایی کنید.

برای ثبت درخواست خدمات پکیج مانند نصب و راه اندازی با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید.

مورد اول بررسی این مورد است که در کدام منطقه و یا شهر کشورمان ساکن هستید. شمال کشور هوایی معتدل و مرطوب دارد و برای آن نیازمند پکیجی هستید که در فصل سرما قدرت بیشتری داشته باشد.

نواحی مرکزی کشور گرم و خشک هستند مانند تهران و جنوب کشور که آب و هوای گرم و مرطوب دارد و عملا فصل سرما در این نواحی بسیار کمتر از سایر شهرها است.

پکیج مناسب برای آپارتمان زیر ۱۰۰ متر و یا کدام پکیج مناسب خانه من است؟

مورد دوم نوع بنا است. در تقسیم‌بندی بنا آن را به سه قسمت بزرگ طبقه بندی می کنیم که به واسطه آن استانداردی را متوجه خواهیم شد. هرچه بنا مقاومت نگهداری حرارت بیشتری داشته باشد و یا در اصطلاح عایق باشد پکیج مورد نظر باید قدرت کمتری داشته باشد. گروه اول بناهایی هستند که عموماً به تازگی ساخته شدند و دارای دیوار و پنجره های عایق هستند.

گروه ایران رادیات ارائه دهنده انواع خدمات پکیج در تهران

گروه دوم منازلی هستند که بدون پنجره دوجداره بوده و یا دیوار آنها عایقی برای جلوگیری عبور حرارت ندارند. گروه سوم نیز منازل مسکونی عموما قدیمی هستند که هیچ استانداردی در آنها رعایت نشده.

پکیج مناسب برای آپارتمان زیر ۱۰۰ متر و یا کدام پکیج مناسب خانه من است؟

هرچه منزل و بنا مورد نظر به گروه یک شباهت داشته باشد از پکیج معمولی‌تری می توان استفاده کرد تا منازل قدیمی که هیچگونه عایقی در آنها وجود ندارد. جدول زیر به شما کمک می کند تا بتوانید بر اساس متراژ و موارد بیان شده در پاراگراف بالا پکیج مناسب برای آپارتمان زیر ۱۰۰ متر و یا حتی بالاتر را انتخاب کنید.

انتخاب پکیج مناسب بر اساس متراژ

با توجه به موارد بیان شده ۲۴ هزار وات برای فضاهای کوچک مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *