ارور ۸۰ در مدل های آنالوگ پکیج دیواری ایران رادیاتور رخ می دهد.  مثلاً در مدل ‌هایی مانند E24FF و  ECO22FF و B24FF اگر بر روی پنل نگاهی بیندازید، چراغ هایی را مشاهده می کنید که در حالت عادی خاموش هستند.

اگر در بازدید هفتگی مشاهده کردید که چراغ ۸۰ روشن شده است باید به دنبال رفع ارور ۸۰ در پکیج دیواری باشید. اگر بخواهیم علت آن را در یک جمله بیان کنیم آن جمله، این است “فعال شدن ترموستات ایمنی ۱۰۵ دستگاه” اما چرا این خطا رخ می دهد؟ همراه ما باشید تا علت آن را بیان کنیم…

علت ارور ۸۰ در پکیج دیواری ایران رادیاتور چیست؟

اعزام کارشناس سرویس کار پکیج در تهران در کمترین زمان تماس با شماره ۰۹۱۲۴۳۵۵۵۰۳

علت ارور ۸۰ در پکیج دیواری ایران رادیاتور چیست؟

آب گرم به کمک شعله ای که در دستگاه وجود دارد، تولید می شود. این دما به واسطه گیج درجه ‌بندی دما تنظیم خواهد شد و اگر به هر علتی دستگاه نتواند این دما را کنترل کند و از دمای مشخص شده فراتر برود این ارور پدیدار خواهد شد.

پس علت اصلی این خطا “بالا رفتن بیش از حد دمای آب در پکیج” است و به سرعت باید آن را کنترل نمود. در این حالت تماس با سرویس کار پکیج دیواری مناسب ترین و بهترین راه حل است. زیرا از آسیب دیدن دستگاه و سایر قطعات به صورت کاملا تخصصی جلوگیری می شود.

رفع ارور ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور با تعمیر کلید حد

نمایندگی ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

رفع ارور ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور

 

در صورتی که دمای آب بیش از حد تعیین شده برود، کلید حرارتی فعال می ‌شود و تلاش می ‌کند که آن را به صورت سیستمی کاهش دهد و یا مدیریت نماید. اما راهکار اصلی جهت رفع خطای ۸۰ این است که مبدل اصلی را رسوب زدایی کنید و با اسید بشویید.

اگر اما گاهی “از کار افتادن پمپ اصلی” علت اصلی این رویداد است و یا گاهی بیش از حد بلند بودن شعله در مشعل باعث این اتفاق می شود. در مواردی نادر نیز خرابی خود کلید حد می تواند باعث روشن شدن چراغ ۸۰ باشد.

  • خرابی پمپ
  • خرابی کلید حد
  • بیش از حد بلند بودن شعله
  • وجود رسوب در مبدل اصلی

قطعات درون پکیج دیواری

برای ثبت درخواست جهت رفع خطای پکیج با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸تماس بگیرید.

قطعات درون پکیج دیواری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *