اگر پکیج شما دارای صفحه نمایشگر است و عددی بر روی آن نقش بسته باید بدانید که برای دستگاه شما مشکلی پیش آمده که باید آن را به کمک تعمیرکار پکیج حل کنید. علت نمایش ارور E88 بر روی پکیج ایران رادیاتور گرم شدن آن است، یعنی دما بین ۸۹ تا ۱۰۵ درجه سانتی گراد است و باید هر چه سریعتر محیط درون دستگاه را خنک کنید.

این کد خطا دقیقا مانند ارور ۸۰ ایران رادیاتور در سری آنالوگ می باشد.

علت ارور E88 ایران رادیاتور چیست؟

علت ارور E88 ایران رادیاتور چیست؟

این خطا عموماً در مدل L اتفاق می ‌افتد، اما دلیل بر این نیست که این مدل دارای کاستی و یا ضعف می ‌باشد. اما افزایش دما در این مدل موجب ارور E88 می ‌شود. بر اساس تجربه ما چهار حالت را برای این خطا و مشکل متصور شده ایم که هر یک از این عوامل به تنهایی می تواند باعث این اتفاق بشود، اما بررسی تمامی موارد قبل از تعمیر و یا تعویض قطعه الزامی و اجباری است.

خرابی پمپ، خرابی کلید حد، بیش از حد بلند بودن شعله و وجود رسوب در مبدل اصلی چهار علتی است که باعث نمایش ارور E88 بر روی ال سی دی می شود.

رفع خرابی پکیج

رفع خرابی پمپ پکیج

ارسال آب گرم به رادیاتورها وظیفه پمپ است اما ۲ علت ممکن است باعث آسیب دیدن این قطعه شود. مورد اول کار کردن دستگاه در هنگام قطعی آب و مورد دوم برداشتن صافی در لوله برگشتی از رادیاتور ها است. برای رفع خرابی، تعمیر پمپ همیشه اولین راهکار است زیرا از نظر هزینه ای به صرفه تر است، ولی اگر خرابی به حد زیادی بود تعویض قطعه و جایگزینی پمپ جدید پیشنهاد بهتری است.

افزایش بیش از حد شعله

اندازه شعله به هیچ عنوان تغییر نمی کند مگر در شرایطی که به صورت دستی باشد. تا جایی که امکان دارد تلاش کنید تا پکیج را دستکاری نکنید و اگر این کار را انجام دادید حتماً برای تنظیم با کارشناس فنی تماس بگیرید.

 شماره تماس نمایندگی ایران رادیاتور در تهران : ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸

رفع خرابی پکیج

وجود رسوب در مبدل

رسوب طبیعی ترین و متداول ترین علت در اکثر ارور ها است و راه حل آن شستشو مبدل می باشد. استفاده از اسید برای این کار الزامی است زیرا باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. اما به شدت توصیه می کنیم که قبل از هرگونه اقدامی در این زمینه آن را به فرد متخصص و آشنا بسپارید و اصلا خود را به آستانه خطر نزدیک نکنید.

خرابی کلید حد

خرابی کلید در حد درصد بسیار کمی را در ایجاد ارور E88 ایران رادیاتور دارد اما گزینه غیرممکنی نیست. بررسی فنی این قطعه می تواند شما را به حل موضوع نزدیک تر کند.

گروه ایران رادیات سرویس آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه سیستم های گرمایشی در تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *