پکیج دیواری نامی بسیار آشنا است که حداقل یک بار این واژه به گوشتان رسیده است، در این مقاله به بیان نحوه عملکرد پکیج ‌دیواری خواهیم پرداخت فارغ از برند و مدل دستگاه. عملکرد سیستم در تمامی آنها و یا حداقل دسته بزرگی از آنها یکنواخت و یکسان می باشد.

شماره تماس نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهران ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸

به نظر شما نحوه عملکرد پکیج دیواری چیست؟

به نظر شما نحوه عملکرد پکیج دیواری چیست؟

عملکرد این سرویس در زبان ساده بسیار آسان است، پکیج به کمک مبدل هایی که دارد آب ورودی را از شیر دریافت می‌کند و پس از گذر از مسیر لوله ها و هیتر، آب گرم را وارد شیرآلات تحت پوشش خود می کند. اما این کار ساده توسط سنسور شناسایی جریان، جرقه زن مشعل و مبدل های حرارتی صورت می‌گیرد. سنسور، جریان آب را شناسایی می‌کند و مبدل­ها دستور گرم کردن آب را صادر می‌کنند. وجود ترموستات در این بین بسیار احساس می‌شود و در حقیقت این قطعه میزان گاز وارد شده به مشعل را مدیریت می‌کند تا از میزان تعیین شده بیشتر نشود.

پکیج دیواری چگونه کار میکند؟

پکیج چگونه دما را کنترل می ­کند؟

در پاراگراف بالا به چگونگی گرم شدن آب پرداخته ایم. اما در این بخش در مورد نکاتی صحبت می‌کنیم که سیستم گرمایشی همواره آنها را کنترل می‌کند. این دستگاه برای ارائه دمای مطلوب از ترموستات کمک می­گیرد. وظیفه این قطعه سنجش میزان گاز است و همچنین بررسی ایمنی در حین کار. ۵۰ درجه سانتی­گراد دمایی مناسب و استاندارد برای مصارف خانگی است که موجب می­شود دمای موجود در لوله ها بسیار مطلوب برای استفاده باشد.

شماره تماس نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهران ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸

تمامی تنظیمات در کارخانه، در حین تولید برنامه ریزی می شود، اما امکان تغییر دستی آن وجود دارد که می توانید از روی پنل موجود در پکیج این دما را تغییر دهید. البته در مدل‌های جدید این تغییرات به کمک ریموت و از راه دور نیز صورت می‌گیرد و دیگر نیازی به مراجعه به دستگاه نیست و می­توانید در آشپزخانه (یا هر مکان دیگری) با فشردن یک دکمه بر روی کنترل این دما را مدیریت کنید، اما از نظر فنی این کار توصیه نمی‌شود.

به نظر شما نحوه عملکرد پکیج دیواری چیست؟

برای سرویس دوره ای پکیج با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید…

مراحل کارکرد پکیج به صورت خلاصه

 

  • وارد شدن آب در مسیر آبگرمکن
  • شناسایی جریان آب توسط سنسور
  • روشن شدن مشعل
  • شروع کار مبدل حرارتی جهت گرم کردن
  • بررسی دما توسط ترموستات
  • خروج آب از سیستم و ارسال به لوله ها جهت مصرف

مرکز تعمیرات پکیج ارائه دهنده خدمات نصب سرویس و تعمیر پکیج در تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *