خرید هر محصول نیازمند تحقیق و بررسی است و هر چه مبلغ جنس مورد نظر افزایش پیدا می‌کند نیاز به بررسی بیشتر احساس می‌شود. اما در خیلی از مواقع تنها هزینه محصول اهمیتی ندارد و کارایی و مناسب بودن آن بیشتر به چشم می آید. یکی از مواردی که بسیار ملموس در این زمینه وجود دارد پکیج دیواری است. حمامی دلپذیر و بدون دغدغه با دمای مطلوب از جمله مواردی است که انتخاب پکیج به صورت مستقیم در آن تاثیرگذار است. در این مقاله به بیان ۵ نکته مهم که در خرید پکیج دیواری باید بدانید را بیان کرده ایم، امیدوارم قبل از هر اقدامی تمامی موارد را بررسی کرده و با ذهنی کاملا آماده به خرید بپردازید.

شماره تماس نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهران ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸

۵ نکته مهم که در خرید پکیج دیواری باید بدانید

برای ثبت درخواست سرویس و یا تعمیر پکیج با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید

۵ نکته مهم که در خرید پکیج دیواری باید بدانید

ما بر اساس تجربه، افراد را به دو دسته تقسیم بندی می کنیم. افرادی که با پکیج سروکار داشته اند و آشنایی نسبی با عملکرد آن دارند و افرادی که به تازگی با آن آشنا شده اند و دانش کافی در این زمینه ندارند. این مقاله به هر دو دسته کمک می کند تا بتوانند بهترین محصول را خریداری کنند. حتی ممکن است برخی از افراد در دسته اول با محصولات مشابه آن مانند موتورخانه و آبگرمکن آشنایی کافی داشته باشند. این افراد در برخی موارد با یکدیگر ذهنیت یکسانی دارند و آن این است که پکیج پاسخگوی نیاز آنهاست چه از نظر کارایی و چه از نظر هزینه. اما علت منطقی این تفکر چیست؟ ما به شما خواهیم گفت… کافیست کمی صبور باشید.

توجه به شرایط آب و هوایی و منطقه جغرافیایی

ایران کشوری چهار فصل است. در هر منطقه و استان شرایط خاص آب و هوایی حکمفرماست به واسطه مطالب زیر می توانید به راحتی پکیج را بر اساس “وات” انتخاب کنید. آب و هوای معتدل و مرطوب مانند شهرهای شمالی کشور، گرم و خشک مانند منطقه مرکزی ایران و گرم و مرطوب شهرهای جنوبی کشورمان متفاوت است. این اعداد به صورت حدودی می باشد و برای خرید حتما با کارشناس آشنا به آن شهر و شرایط آب و هوایی مشورت کنید.

انتخاب پکیج بر اساس ظرفیت

محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب

مرطوب و گرم (استان های جنوبی)

 

  • بناهای نوع یک: به ازاء یک متر مربع ۶۰ تا ۸۰ وات
  • بناهای نوع دو: به ازاء یک متر مربع ۸۰ تا ۱۰۰ وات
  • بناهای نوع سه: به ازاء یک متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات

مرطوب و معتدل ( استان های های شمالی)

 

  • بناهای نوع یک: به ازاء یک متر مربع ۸۰ تا ۱۰۰ وات
  • بناهای نوع دو: به ازاء یک متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات
  • بناهای نوع سه : به ازاء یک متر مربع ۱۲۰ تا ۱۴۰ وات

خشک و گرم  (استان های کوهستانی)

 

  • بناهای نوع یک: به ازاء یک متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات
  • بناهای نوع دو: به ازاء یک متر مربع ۱۲۰ تا ۱۴۰ وات
  • بناهای نوع سه: به ازاء یک متر مربع ۱۴۰ تا ۱۶۰ وات

برای ثبت درخواست رسوب گیری پکیج با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید.

متراژ بنا یا ساختمان

قطعا می دانید که یکی از دلایل اصلی منسوخ و از رده خارج شدن موتورخانه ها فضای مورد نیاز آنها بود که پکیج و رادیاتور ها توانستند این مورد را حل کنند، حاصل این تغییر بزرگ طراحی چندین محصول بود که هر کدام برای متراژ خاص مناسب هستند. به طور مثال یک خانه ۶۰ متری با منزل ۱۲۰ متری نیازمند دو پکیج متفاوت هستند. علت این طراحی کاهش هزینه خرید در متراژهای پایین بوده و همچنین افزایش قدرت برای پوشش رادیاتور های بیشتر در متراژهای بزرگتر.

انتخاب پکیج مناسب بر اساس متراژ

مقدار آب مصرفی مورد نیاز

اگر شما آب گرم مصرفی بسیار زیادی نیاز دارید و این مقدار از حد نرمال و عادی یک منزل یا بنا بیشتر است حتما آن را مد نظر بگیرید، زیرا ممکن است پکیج های با قدرت پائین نتوانند نیاز شما را مرتفع کنند و پیشنهاد ما خرید پکیج بیش از ۳۱ کیلوبایت می باشد.

نوع ساختمان در انتخاب پکیج اهمیت دارد

انتخاب بر اساس نوع بنا

نوع ساخت بنا اهمیت دارد، دیوار و پنجره ها در میزان حفظ و یا اتلاف انرژی در خرید پکیج تاثیرگذارند. بناهایی که دارای پنجره دوجداره و دیوارهایی که دارای عایق حرارتی می باشند قطعا نیازمند محصول قدرت کمتر است تا منازلی که در عین کوچک بودن نیازمند پکیج های خاص هستند تا بتواند انرژی از دست رفته را به خوبی جبران نمایند.

خدمات سرویس پکیج و رادیاتور

جهت تابش آفتاب به بنا

تابش آفتاب قطعا اهمیت دارد، تعداد پنجره برای دریافت نور حتی در روزهای زمستانی موجب تفاوت دمایی بین دو واحد از یک ساختمان می‌شود. براساس تجربه مشخص شده که منازلی که در سمت حیاط جنوبی هستند نور کمتری را دریافت می‌کنند و نیازمند محصولی متفاوت هستند و واحدهایی که در سمت شمالی بنا شده اند. محصور بودن خانه اهمیت دارد، همچنین طبقه اول عموماً به دلیل پارکینگ و طبقه بالا به علت باز بودن پشت بام سردتر هستند.

شماره تماس نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهران ۰۹۱۲۴۳۵۵۵۰۳

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *