چشمک زن شدن چراغ قرمز رنگ بر روی پنل پکیج خبر خوشی به همراه ندارد. اما استرس نگیرید اولین قدم بدون آنکه علت را پیدا کنید “ریست کردن پکیج ایران رادیاتور” است. پس بدون معطلی این کار را انجام دهید. در اکثر مواقع علت حل خواهد شد.

پکیج سیستمی بسیار هوشمند است که به صورت خودکار ایرادات را متوجه می شود و در اکثر مواقع آنها را برطرف می‌کند، اما اگر پس از ریست هم مشکل حل نشد. چه کنیم؟

علت قرمز شدن چراغ پکیج ایران رادیاتور

۴ دلیل چراغ قرمز چشمک زن در پکیج

بر اساس برند این موضوع متفاوت است و معنا و مفهومی خاص دارد. سایت ایران رادیات سرویس اختصاصا بر روی برند ایران‌رادیاتور تمرکز دارد و دلایل این اتفاقات را بررسی خواهد کرد.

اگر پکیج شما دارای چراغ هایی است که زیر آن ها اعدادی هک شده است، پس سیستم شما آنالوگ است و به احتمال ۹۹% تعدادی از چراغ ها به رنگ سبز در آمده است.

علت قرمز شدن چراغ پکیج ایران رادیاتور

این بدان معناست که پکیج نتوانست مشکل را خود به تنهایی حل کند و نیازمند یک سرویس کار برای کمک است.

  • از کار افتادن میله یون
  • مشکل در کابل های برق
  • ضعف سیم ارت
  • ضعف ترانس جرقه زن

چهار دلیل گفته شده در بالا می تواند از عمده دلایل اصلی و متداول باشد که باید با دقت بررسی و رفع عیب شود. در مقالات مختلف دلیل هر ارور را به صورت کامل و مفصل بیان کرده‌ایم اما اگر می خواهید به صورت اجمالی با تمامی کد های خطای پکیج ایران رادیاتور آشنا شوید به صفحه گفته شده، مراجعه کنید.

علت قرمز شدن چراغ پکیج ایران رادیاتور

در سری دیجیتال به جای روشن و سبز شدن چراغ ها، ارور بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. ارور E81 ایران رادیاتور یک اتفاق متداول است که با ریست شدن حل نخواهد شد و گاهاً قطعات مربوطه مانند ترموستات حد باید تعویض شوند.

مشابه این کد خطا یا ارور در سری آنالوگ ارور یا کد خطای ۴۰ ۷۰ ۸۰ است که مربوط به خرابی ترموستات است.

۲ دیدگاه

  • سلام خسته نباشید، وقتتون بخیر یک سوال داشتم. من پکیج ایران رادیاتور دارم و بیشتر چراغ ها ثابت روشن هستن ولی چراغ ۸۰ فقط وقتی آب گرم رو باز می کنیم و شعله روشن میشه، اونم روشن میشه و بعدش خاموش میشه با شعله. این موضوع خطرناک نیست و ایرادی نداره؟

    • سلام دوست گرامی، وقتتون بخیر باشه. نگران نباشید دستگاه دو حالت عادی برای چشمک زن شدن چراغ ها دارد. در هنگام باز شدن آب گرم مصرفی (روشن شدن شعله) و هنگام شروع به کارب رای گرم کردن شوفاژ ها در فصل سرما. در حالت اول چشمک زدن کمی سرعت بیشتر دارد و در حالت دوم چراغ چشمک زن همان دمان آب را نمایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *