هیچکس دوست نداره مریض بشه همین حس رو پکیج هم داره

مریضی بده چه برای خود آدم چه برای پکیج. مثلا برای اینکه سرما نخوریم همیشه لباس مناسب همان فصل رو می پوشیم و یا بعد از حمام موها را خشک می کنیم. پکیج هم دقیقاً به این رسیدگی ‌ها نیاز دارد که در اصطلاح به آن “سرویس دوره ای” می گویند. گروه ایران رادیات ارائه دهنده خدمات پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

چرا سرویس پکیج لازم است؟

فکر کنم جواب سوال را در پاراگراف بالا دادیم اما خیلی سطحی، اگر بخواهیم دقیق ‌تر بگوییم این است که دستگاه از صدها قطعه ریز و درشت تشکیل شده است که همکاری تمامی آنها با یکدیگر موجب می‌ شود تا آب گرم در لوله ها و رادیاتورها به جریان درآید. هر قطعه ای که خراب شود بر روی عملکرد کل مجموعه تاثیر می گذارد.

چرا سرویس پکیج لازم است؟

پس سرویس پکیج اینجا به چشم می‌آید و پررنگ می ‌شود. کیفیت بالای محصولات ایران رادیاتور باعث شده تا تخریب در مرور زمان اتفاق بیفتد و به یکباره دستگاه دچار آسیب نشود. یعنی مرور زمان و بازدید فنی از قطعات می ‌تواند از بسیاری از آسیب ها جلوگیری کند. مگر در حالتی خاص که به یکباره موجب صدمه شود مانند نوسان شدید برق که البته اگر محافظ برق در مسیر نباشد.

سرویس پکیج در شرق تهران

سرویس پکیج در شرق تهران

گروه ایران رادیات تمرکز خود را برای ارائه خدمات به شرق تهران معطوف کرده است. ارائه خدمات سریع، با قیمتی مقرون به صرفه و پاسخگویی به سوالات مشتریان در محل از جمله مواردی است که باعث این اتفاق شده است اما نکات مهمی که برای سرویس دوره ای باید بدانید…

  • به صورت هفتگی به پنل نگاهی بیندازید.
  • سنسورها و پمپ را به صورت ماهانه چک کنید.
  • در ابتدای هر فصل دستگاه را بازبینی کنید و یا این کار را به متخصص بسپارید.
  • اگر سختی آب در محله شما بالا است حتماً شرایط را برای تصفیه آب قبل از ورود به دستگاه فراهم کنید.

گروه ایران رادیات سرویس آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه سیستم های گرمایشی در شرق تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *