پکیج سری آنالوگ دارای چراغ هایی است که در صورت بروز عیب و ایراد، پکیج را به حالت چشمک زن در می آورد. برخی از این ایرادات تک چراغه هستند. اما در برخی موارد دو یا سه چراغ روشن می شود. ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور یکی از نمونه‌ ایرادات سه چراغه است که ناشی از حرارت بسیار زیاد در سیستم گرمایشی می باشد و باید هرچه سریعتر آن را به حالت نرمال درآورد.

برای این ارور بر اساس تجربه و دانش فنی ۵ علت در نظر گرفته ایم که در ادامه به بررسی و معرفی آنها و ارائه راهکار برای رفع آن پرداختیم. شرح این ارور و معنای این کد خطا پکیج یعنی ترموستات حدی ۱۰۵درجه سانتی گراد قطع کرده است اما دمای اندازه گیری شده توسط ترمیستور طبیعی است. همراه ما باشید…

علت ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور چیست؟

برای اعزام سرویس کار پکیج نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران با شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید…

علت ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور چیست؟

ما ۵ علت را برای این حالت در نظر گرفتیم. بروز هر یک از این مشکلات باعث می ‌شود تا ۳ چراغ ۴۰، ۷۰ و ۸۰ شروع کنند به چشمک زن شدن. تجربه نشان داده است که در اکثر مواردی که این کد خطا وجود دارد آب موجود در لوله ها دارای سختی بالا می باشد. همانطور که می دانید درصد سختی آب هر منطقه متفاوت است و متناسب با زیست بوم آن منطقه تنظیم می ‌شود.

پکیج دارای استانداردی پیش فرض است که اگر سختی آب بیشتر از حد برود باعث اخلال در آن خواهد شد. در اکثر مواردی که علت این مورد است انجام عملیات اسید شویی و رسوب زدایی کامل پکیج توسط سرویس کار این مشکل را به راحتی حل و رفت می‌ کند.

برای ثبت درخواست اعزام کارشناس جهت رسوب زدایی پکیج با شماره   ۰۹۱۰۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید.

عملیات اسید شویی و رسوب زدایی کامل پکیج توسط سرویس کار

اشکال و ایراد در پمپ

به هر دلیلی مانند دور پایین دبی، شکستن و یا آسیب دیدن پروانه درون پمپ، ممکن است سیستم دچار آسیب شود و همین امر موجب می گردد تا در روند کار با اشکال مواجه شود. می توانید با باز کردن پمپ و یا خارج کردن شن و خاک از درون آن و یا حتی هواگیری از سلامت دستگاه اطمینان حاصل کنید. البته پیشنهاد ما به شما این است که این کار را به متخصص بسپارید. قطعی و وسیله سیم برق نیز ممکن است از دیگر دلایل در این زمینه باشد.

عملیات اسید شویی و رسوب زدایی کامل پکیج توسط سرویس کار

وجود رسوب در مبدل و یا دیگر قطعات

رسوب نیز از دیگر دلایل ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور می باشد و حتی می ‌توان گفت عمده علل همین مورد است. مسدود بودن لوله های شیر رفت و برگشت آب، وجود رسوب در مبدل ها و حتی رادیاتورها می تواند از دیگر عوامل باشد. رسوب زدایی و اسید شویی مبدل های پکیج می تواند راهکار حل این مورد باشد.

خراب بودن سوپاپ بای پس

خراب بودن سوپاپ بای پس

این قطعه مانند یک مسیر میانبر عمل می کند، البته این مسیر در زمانی که مسیر اصلی دچار رسوب فراوان شده باشد باز می‌ شود و این سوپاپ به گونه ای عمل می ‌کند که قبل از اینکه آب داغ به سمت رادیاتورها برود توسط انشعاب ایجاد شده بر روی پمپ وصل می شود. نیمه باز ماندن و یا حتی باز بودن کامل این سوپاپ می تواند باعث افزایش دما بشود در حقیقت این اتصال کوتاه در مسیر گرمایش دما را تا حد بسیاری افزایش می ‌دهد و موجب بروز خطا پکیج ۴۰ ۷۰ ۸۰ خواهد شد.

ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور با ارور E81 در دیجیتال کاملاً یکسان است…

خرابی کلید حرارتی

خرابی کلید حرارتی

آسیب دیدن این کلید موجب افزایش دما می شود. بررسی سلامت آن برعهده سرویس کار است و در صورت نیاز باید حتماً اقدام به تعمیر و یا تعویض آن نمود.

کاهش فشار آب درون مدار

در مطلب “دلایل کاهش فشار پکیج” تمامی موارد را در این حوزه بررسی کردیم، اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه راهکار حل این مورد را بیان کنیم این است که شما می توانید با باز کردن شیر پرکن و وارد شدن آب بیشتر به مدار این مورد را به راحتی مرتفع نمایید.

رفع مشکل ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور

رفع مشکل ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور

در توضیحات بالا مواردی برای حل بر اساس ایرادات مختلف بیان شد، اما در حالت کلی می توانید ریست کردن پکیج را امتحان کنید. این کار حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان می گیرد و پس از طی این بازه زمانی می توانید عملکرد را بررسی کنید.

در صورتی که مشکل حل نشد حتما با استاد کار پکیج ایران رادیاتور به شماره ۰۹۱۲۵۵۴۶۳۶۸ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *